Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok sgeíteni (cpu fan...

Tudnátok sgeíteni (cpu fan error)?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki a gépem minden egyes bekapcsolásnál hogy cpu fan error.


Story: Megvettük a gépet akkor még jó volt nem írta ki ezt. De aztán vettem bele új vidikarit akkor még jó volt. De aztán vettem bele egy új procit meg hűtőt be tettem mind 2őt azután kezdte el ki írni ezt megpróbáltam visszatenni a régi prcoit most is az van bent de így sem jó. Tudom hogy jó sok ilyen kérdés van de nem nagyon értek a gépekhez így nem nagyon értem hogy miről beszélnek :D Remélem tudok segíteni, előre is köszönöm a válaszokat.



2016. dec. 30. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A fan az a ventilátor. Nézd meg, forog-e. Ha nem forog, akkor az szívás, derítsd ki, miért. Ha forog, de ennek ellenére jön a hibajelzés, akkor a csatlakozása nem kompatibilis az alaplappal, vagy a BIOS-ban rosszul van megadva. (Pl. 3 pines a csatlakozó, de BIOS-ban 4 pinesre van állítva.)
2016. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nemsokára megnézem csak van egy kis dolgom. Remélem még itt leszel.
2016. dec. 30. 15:05
 3/5 Nosco ***** válasza:
Lehet valami nincs jól csatlakoztatva és ezért írja ki. Ha nem értesz hozzá miért kezdtél neki? Nem kioktatás csak kérdeztem.
2016. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
Az Asus lapoknál van olyan CPU hűtő ventilátor beállítás, hogy bizonyos fordulatszám alatt ezt a jelzést küldi. A CPU fan speed low limit értékét állítsd a legkisebbre vagy disabledre, ha az az eset áll fenn, hogy a ventilátor nem küld fordulatszám visszajelzést az alaplapnak.
2016. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam a problémát köszönöm a válaszokat:D
2016. dec. 30. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!