Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova vigyem eladni a használt...

Hova vigyem eladni a használt laptopom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném eladni a kifogásolható állapotban lévő, de tökéletesen működő laptopom. Nem tudom viszont, hogy hova érdemes vinni, sok bizományit találtam a neten, de mivel tapasztalatlan vagyok, a ti segítségeteket kérem, hogy jó üzletet kössek :) Légyszi írjatok megbízható boltokat! (Bp)

Köszönöm előre is!



2017. jan. 2. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hardverapro?
2017. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető okokból a bolt feleannyit ad, mint amennyit ér, a bizományi még kevesebbet. Ha korrekt árat kérsz érte, pár nap alatt eladod Hardveraprón vagy Jófogáson.
2017. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, csak annyira nem értek hozzá, hogy megfelelő leírást is nehezen adnék róla...de gondolom anyagilag sokkal jobbak az esélyeim online mint egy bizományiban ugye? az a baj, hogy biztos csak hozzáértő venné meg, mert SOS javításra szorul (a zsalu ment tönkre, és ebből adódan vannak gondok, a műanyagborításból letöredezett, plusz az a sejtésem, hogy egy darab műanyag belement a ventillátorba, mert fura kattogó hangot ad néha, mintha verődne valami ...), szóval nem egy egyből használható gép, attól függetlenül, hogy teljesen jól működik. ezért gondoltam, hogy "alkatrészként" lenne inkább eladható. így is a harveraprót ajánlod? köszi!
2017. jan. 2. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nézd, ha ezeket mind leírod, akkor nem árulsz zsákba macskát. A leendő vevő pedig nagyfiú (-lány), el tudja dönteni, hogy ebben a kondícióban kell-e neki. Neked csak annyi a dolgod, hogy egy árat adj rá. Persze ehhez tudni kéne legalább a laptop típusát/sorozatszámát, majd a korát, hogy legalább egy közepes árat lehessen kalkulálni rá. Utána mínuszban jönnek persze a hibák. De ha beviszed egy nyilván saját érdekeket szem előtt tartó vadidegen kereskedőnek, nem várhatod, hogy a te zsebedre dolgozik :)
2017. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel a hibákkal nem kérhetsz sokat érte. Persze attól függ milyen gép.
2017. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!

5-ös: nem ezen az üzleten tervezek meggazdagodni, de mindenképp szeretnék valamennyi pénzt kisajtolni belőle, nyilván nem fogom csak "kidobni".

2017. jan. 2. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!