Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy rendszergazdának mik a...

Egy rendszergazdának mik a feladatai konkrétan?

Figyelt kérdés
Kisebb cégeknél rendszergazdai állásoknál nagyjából mik az elvégzendő feladatok a valóságban?
2017. jan. 3. 04:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Amire megkérik. Az állásinterjún minden ki fog derülni.
2017. jan. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Derwer ***** válasza:
100%
Nagyjából el kell mondaniuk az interjún. De jó eséllyel hálózat üzemeltetés, szerver üzemeltetés, kliens oldali támogatás, projektorok, nyomtatók kezelése és kb bármi más, kicsit is ITra hajazó eszköz üzemeltetése.
2017. jan. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszergazdaként dolgozok. Van hogy szerverkarbantartást végzek, van hogy excel táblát szerkesztek, de ha valami elromlik barkácsmester is vagyok, meg ami a főnöknek eszèbe jut.

Előző munkahelyemen is rendszergazda voltam, ott csak rendszergazdai feladataim voltak. Szerver üzemeltetès, klienskarbantartás, fejlesztés, hálózati felügyelet és hasonlók.

2017. jan. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!