Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz a közlekedés...

Nyarierik123 kérdése:

Miért ilyen rossz a közlekedés a gta san andreasban?

Figyelt kérdés

Eléggé elveszi a játék kedvemet az hogy ahol csak vagyok a GTA-ban mindenhol karambol van, főleg főuton úgy hajtanak mint atom aután minden tizedik méternél robban 5 autó, a városban meg olyan lassan mennek hogy az vezet karambolhoz, de még közlekedni sem tudnak rendesen(PL.: Egy autó még a belső sávról is jobbra kanyarodik a kereszteződésnél, vagy belehajtanak egymásba)

Nincs valami mod amivel ezt fel lehet javítani(android)?


Előre is köszönöm!



2017. febr. 1. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az AI így lett leprogramozva.
2017. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért, a düh beszélt
2017. febr. 1. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ezen nem kéne így felhúznod magad. :)
2017. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak már sokat játszottam vele, és szétb*szta az agyam
2017. febr. 1. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Gamer társainkat is hamar elviszi majd a rák, meg a mindenféle nyavaja ;)


Én is sokat játszottam, de sose hagytam, hogy felidegesítsen. Ha elérte, akkor Alt+F4 és csináltam valami mást...


Aztán kipróbáltam a Linuxot, és rájöttem, hogy jobban leköt mint egy buta játék.


Aki azon pattog, hogy rossz az AI, ott bajok vannak.

2017. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!