Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A nyomtatómban utángyártot,...

A nyomtatómban utángyártot, fekete tintapatront cseréltem. A kompatibilitási listán nem volt benne a nyomtatóm, deaz eladó azt mondta bátran elvihetem. Folyt. Kov? ==>

Figyelt kérdés

A csere után a nyomtatóm megbolondult. Nem segít a régi patron visszacserélése sem. Mi lehet a megoldás?


-------------------------------

nyomtató: Epson DX 7400

A patron belement a tartóba, de nem nyomtatott semmit, először a tintaszintjelző telit mutatott, most pedig üreset.

A legidegesítőbb, a hibás szintjelzés, mert a sárgapatronra is azt írja üres, holott félig van. És így nem tudok nyomtatni sem:(


2010. máj. 7. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

"deaz eladó azt mondta bátran elvihetem."

Ha eladó lennék én is azt mondtam volna csak,hogy eladhassam. Csak nem gondolod,hogy egy kereskedő maga ellen beszél? Szerintem vegyél normális patront és nem lesz gond ezt meg vidd vissza és kenje a hajára.

2010. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

epson...


ha sose lesz nyomtatóm se kell többet...

vettem utángyártottat,beletettem,onnantol az eredetit se ismeri fel az istennek se...

szkennelő része működik,és ennyi,kifujt a csodás multifunkcios készülék...

2010. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Epson

Vettem 4 darab után gyártott patront setben 2790 Ft -t és működik. A titok egyszerre kel őket cserélni. :)

2010. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A patron típusa számomra ismeretlen volt, nem volt a csomagban telepítési intsrukció, ezért a hiba a oka a patron nem megfelelő behelyezése volt.A tinta nem kapott levegőt, ezért nem tudott nyomtatni.

Viszont a sárga színem a kb 4x fejtisztítástól tényleg kifogyott.

2010. máj. 9. 16:17
 5/5 anonim válasza:

nem az utángyártott patronnal van baj, hanem az olyan eladóval, akivel te is találkoztál.


a prémium toner/tintapatronokkal (gyártósoron készült, ISO:9001 minősítéses) semmi gond a világon, eltekintve attól, hogy feleannyiba kerülnek mint az eredeti

2011. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!