Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 activálás után...

Windows 8.1 activálás után csőkkentet módót kapot, mért?

Figyelt kérdés
Windows 8 ról frissitettem a 8.1 re de mikor aktíválni akkartam a microsoft toolkit programal hogy aktiválja a windowst , csinált egy úrainditást és csőkentett módban tölti be a windowst fekete képernyő fogad csak , de hogyan állícsam vissza hogy újból jólegyen a windows ?
2017. febr. 8. 02:23
 1/4 AntZ ***** válasza:
A 8-as aktiválva volt? Mert ha igen, akkor tedd vissza azt, és a windows 8 áruházából frissítsed 8.1-re.
2017. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Áruházból nem tudtam frissiteni torrentről töltöttem le a 8.1 64 bit es windowst , azt is írták forum oldalon ha a windows 8 at nem legális uton aktiválom akkor nem fog az áruházból frisülni , ezzért torrentről szedtem le a 8.1 telepitőhét és a windoews 8 on inditottam el éa igy sikerlt friisiteni de ugye mikor a 8.1 frisült ottis azt írta a monitör jobb also sarkában hogy bluid 9600 verzio vagy nem volt aktiv a windows éa at msk aktivàló után mikor heckeltemna aktiválást ujra indultgép de onnantól kezdve sörtét képernyő fogadot és csak egy sugo menü nyílt meg , ettől függetkenűl megmaradt minden adat meg programok csak sőtét a képernyő és az a kí írás a minitor minda négy felén hogy csőkkentet mod.

Probáltam rendszer vissza állitást is csinálni de nem olditta meg a próblémát.

Probáltam azt is hogy beratam a windows 8 telepitő lemezét hogy javítást csináljak de nikor betöltödik a javitó menű akkor a egér nem mozdul mintha le lenne tiltva , így ez se síjerült.

Akkor gondolon már csak ujratelepités marad ugye ? Ha ujratelepitek akkor a torrentes 8.1 et kí íron üres 4.7 GB os lenezre akkor az megoldató hogy a magyarositást előre ŕá égesem a telepitőre ha lenezképfájlként írom a 8.1 teletítőjét ? Éa a 8.1 et be lehet előre aktíválni hogy ne legyen ott a bluid 9600 felírat ha feltelepitetten ?

Windows 7 em amit egy barátom írt ki az már bevan aktiválva előre és bem kér semmi jelszót meg ezt a heckes akticálotsem kell használjam windows 7 nél éa ott már előre kitudon a magyart nyelvet is választani.

De ezzek a lehetőségek a 8.1 nél megoldhatóak ? Ha igen hogy fogjak neki ?

Annyit tudok hogy tudom hogy kell boot lemezként ki írni de a magyarositást hogyan tudom belle tölteni és melyik nappába kell ? És ha megoldható előre aktiv legyen azt hogy csinálham.

2017. febr. 8. 14:08
 3/4 AntZ ***** válasza:

Vagy a torrentes 8.1 telepítsd, vagy töltsd le az ms oldaláról. Töltsd le a media creation tool-t, ez letölti magyarul. Pendrive-ra egyből ki lehet írni a tool-al, dvd-re viszont valamilyen dvd író programmal:

[link]

Azt viszont nem tudom, hogy a telepítés elején egyből kéri-e a kulcsot, vagy átlehet-e ugrani azt a részt.

2017. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AntZ ***** válasza:

A windows 8.1-et utólag is tudod magyarosítani:

[link]

2017. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!