Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom le kapcsolni, hogy...

Hogy tudom le kapcsolni, hogy ne tudjon senki lájkolni sem hozzászólni amit ki teszek a facebookra?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Láthatóan nem érted a fészbúk működését, célját. Töröld magad, és csinálj inkább blogot. Ott lehet dolgokat "közzétenni" anélkül, hogy bárki reagálna rá.
2017. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek a legalapvetőbb dolgok egy közösségi oldalon. Ha nem akarsz közösségi funkciókat használni és tapasztalni, ne látogass ilyen oldalakat.


Nem tilthatóak le, nem kapcsolható ki.

2017. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

DE én már láttam olyat ,hogy csak a megosztás volt a kép vagy a szöveg alatt..

és személy volt nem blog.

2017. febr. 8. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem volt ismerősöd aki megosztotta...
2017. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is láttam már olyat, hogy idegen felhasználó bejegyzését lájkolni se lehetett, meg hozzászólást írni se. Nem tudom hogyan csinálta, mert nyilvános bejegyzés esetén én csak comment korlátozási beállítást találtam, olyat nem találtam, amivel a reakciókat is lekorlátozhatod. Mégis vannak personal adatlapok, ahol az idegenek bejegyzéseit nem tudod lájkolni.
2021. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!