Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gta IV és San Andreas mi...

Gta IV és San Andreas mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Pc:

Quad-core 2.3 Amd 9650

AMD radeon hd 4550 512 MB

4 GB ram


Szóval, arrol van szzó és egyszerűen nem tudom miért, mind két játéknál ugyan az a hiba áll fent, nevezetesen, grafikától függetlenül, lehet alacsony vagy magas, szaggat. Vagyis a szaggat nem is jó szó rá mert a régi gépemen is szaggatott a GTA 4. de ott egy folyamatos lassúság jellemezte ami néha elmúlt és még egész játszható volt. itt viszont pár másodpercenként belassul és megy tovább. Vagyis jobban mondva, csak én lassulok be, a környezet tovább mozog ami mondanom sem kell milyen szórakoztató. De még a GTA 4.-nél mondhatni, hogy j játék stb. Na de a San Andreas-nál ugyan ez?:O Hogyan?! Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy mi lehet a baj? A régi gépen ment maximumon, mindenféle szaggatás nlkül, holott a fele nem volt meg ennek a confignak. Valakinek ötlete?



2017. febr. 13. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

San Andreas 30 fps-re van korlátozva alapértelmezetten, kapcsold ki ezt a beállításokban.


A 4-hez meg gyengus a gép. Igazából minden gép gyengus hozzá, olyan borzalmasan van megírva. (Jobb gépeken persze jobban fut.)

2017. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Frame limitere gondolsz ? Na ha azt offolom akkor nem változik semmi. Visszakapcsoltam és beraktam az fpslimitet 30 ra és igy sokkal jobban megy
2017. febr. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!