Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a Kindle-ről a véleményetek...

Mi a Kindle-ről a véleményetek? Érdemes rá beruházni? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkozom azon, hogy megéri-e egy kindle-t venni. Egyszerűbb lenne vele az életem? (Gondolok itt pl. suliban használni, utazás stb) Véleményeket (pozitív-negatív) várok, minden mennyiségben. Privát üzenetet is fogadok ezzel kapcsolatban:)

2017. febr. 18. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha sokat olvasol könyveket, akkor érdemes lehet.

Suliba szerintem nem.

2017. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Derwer ***** válasza:

Jó dolog, remek a kijelző (olvasásra), minőségi a kidolgozása, majd egy hónapos készenlét. (nekem 4es van, szerintem a legjobb)

WIFIvel még alap weblapokat is megtudsz nézni. (hírportálok, semmi több)


Egy dolog gáz benne, hogy a fájlrendszer mappáit nem mutatja használat közben, ha mappákat szeretnél azt speckó módon kell feltölteni rá.

2017. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Életem eddigi legjobb vétele volt.


Én is suliban használom legtöbbet, amikor várok az előadásokra, vagy éppen unalmas. Ne tudd meg ezzel mennyi elfecsérelt percet mentenél meg...

Utazni még nem voltam azóta, de biztos hogy nem fog ott sem ürességre elmenni az időm. Nagyon jó hogy elfér a zsebemben, mert mindenhova viszem magammal.

Én régóta akartam olvasni de könyvtár messze volt, bolt ugye drága... kb évente olvastam néhány könyvet. Így most egy hét alatt 3 könyvet már elolvastam. Akkora listám lett hogy abba kellet hagynom a keresgélést, mert hónapokra meg van mit olvasok. :D


Tanulás az attól függ... Van rá szótár, szóval nyelvtanulásra elég jó. Ha csak szöveg amit megakarsz tanulni és átkönvertálod AZW3-ba, nem pedig pdf-ként mert nagy pdf fájlok elég lassúak, akkor végülis jó lesz. Szóval lehet rajta tanulni, de nem biztos hogy úgy fog megjelenni a cucc rajta mint gépen. Nekem mondjuk sikerült word fájlt simán megjelenítenem amiben ábrák is voltak. De ez nem garantált!


Én paperwhite 3-at vettem. Nagyon sokat olvastam és ez a legjobb jelenleg. Háttérvilágítás az ami elengedhetetlen. Nagyon ritka amikor megfelelő fényviszonyok mellett tudnál olvasni.


Viszont amit hiányolok, vannak régebbi kindle-k asszem paperwhite 1, meg kindle 5. Ezekre le lehet tölteni sudokut, meg jegyzetelő appot. Kár hogy az újakra nem :(

2017. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!