Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Indításkor a Windows 7 felhasz...

Indításkor a Windows 7 felhasználói fiókválasztója miért csak 5 perc múlva jeleik csak meg?

Figyelt kérdés
Világoskék, madaras kép bejön, rendszerindító hangot is hallom, de a fiókválasztó ikonok nem jönnek elő, 5 percet kell várnom. A várakozási idő alatt csak a háttérképet és az egér kurzort látom, amit mozgatni is tudok. Tegnap még bejött a fiókválasztó villámgyorsan, új programot sem telepítettem.

2017. febr. 24. 08:20
 1/3 Jorck ***** válasza:

Beszívtál valami vírust.. (Lehet már régebben csak most aktiválódott.)


Próbálj meg valami érteles vírusirtót lefuttatni, de ha nincs:


~Én pl. win7 alá ezt javasolnám, írd ki ezt egy lemezre, és bootolás után futtasd le ha van rá lehetőséged:


[link]


Amúgy egy újratelepítés teljes formázással, partíciótörléssel biztos megoldaná a problémát.

2017. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Ellenőriztem, nem vírusos a gépem. Szerintem ez olyasmi hiba lesz, mint amikor nem töltődnek be egyes felhasználói fiókok, mert a registry-ben egy bejegyzés duplikálódik és a hiba megoldásához ki kell törölni az egyik bejegyzést. Több, régebbi magyar fórumbejegyzést találtam ugyanezzel a problémával, de azoknál nem találták meg, vagy nem írták le a megoldást. Angolul pedig eddig nem tudtam úgy megfogalmazni a hiba leírását, hogy ráleljek a megoldásra via google.
2017. febr. 24. 22:48
 3/3 AntZ ***** válasza:

Keresd meg ezt a vezérlőpulton:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.

Ha nem lett jó, töltsd le a windows fix it-et:

[link]

Katt jobb egérrel a FixitCenter_Run.exe-re, majd futtatás rendszergazdaként.

Még egy parancsot azért futtass le rendszergazdai

parancssorból:

sfc /scannow

utána indítsd újra a gépet.

Ezeknek a hibajavítóknak gond nélkül le kellene futniuk, különben nem marad mást hátra, csak az újratelepítés.

2017. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!