Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért csinálja eszt?

Vitolo22 kérdése:

Mért csinálja eszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy kis gondom és segítséget kérnénk tőletek.. vetem egy gépet Windows 7 el telepítették elő

ugye friss op rend szerel kaptam a gépet nagyon gyors volt

ahogy programok nyitás közben úgy interneten is

ugye most van nálam lassan 3 hónapja elég sok program

van rajta a gép gyorsaságát nem be fojásolja de viszont 1 et igen ha interneten dolgozom nem nagyon de lassabb mint mikor vettem a gépet elégé zavaró valami vissza fogná a böngézöt? böngézö neve Google chrome ha kell készítek róla videót....


2017. febr. 24. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neked ez kell: [link]
2017. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a nyelvtan oktatást de avval többet segítenél ha kérdésere válaszolnál de ha nem bírsz akkor ez nem a te oldalad
2017. febr. 24. 19:25
 3/3 A kérdező kommentje:
ja meg igen el ütők 1 2 betűt mert gyorsan írok de ez az oldal segítségre lett ki találva nem arra hogy ki oktassák az embert ha bírsz nekem segíteni légyszíves oszd meg velem ha pedig nem kérlek ne sértegess köszönöm
2017. febr. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!