Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot vegyem?

Melyik laptopot vegyem?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék venni. Alapvető dolgokra használnám, mint pl. netezés, filmezés, egyetemen jegyzetelés, szövegszerkesztés és hasonlók... szóval olyan feladatokra, amikre (szerintem) nem kell többszázezres gép. Ezeket néztem:


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek közül melyiket ajánlanátok? Ha tudtok más típusokat, ne habozzatok leírni. Ami fontos, hogy legalább 64Gb tárhely legyen benne és Windows 8.1 vagy Windows 10 előre telepítve.



2017. febr. 24. 15:50
 1/5 szántóvető ***** válasza:
ezek közül egyértelműen az első,bár 2gb ram elég kevés.van itt még 2 noti,ha egyik sem tetszik akkor még mindig ott az általad linkelt lenovo.(a másik 3 felejtős..)
2017. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
2017. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem még:


[link]


[link]


Az első felkeltette a figyelmem, mert a gyártó weboldalán és a webshopok leírásában is az van, hogy előre telepített Windows 10 Home-mal jön... De aztán ezalatt a specifikációban mindenhol Dos van. Ilyenkor melyikre kéne hallgatni?

2017. febr. 25. 09:07
 4/5 anonim ***** válasza:
2gb rammal nehogy vegyél laptopot hát a windows 10 megeszik 1.5gb ot szóval minimum 4gb rammal vegyél :)
2017. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
3-as az szar.ultraalacsony fogyaztású proci=tetű lassú.
2017. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!