Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az iso fájloknak az ikonja...

Az iso fájloknak az ikonja nem egy CD kellene hogy legyen?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy iso fájlt, és tömörített mappa jele van (3 könyv egymáson), de azért ott van mögötte, hogy .iso.

Megnyitottam, és nincs a tömörített mappán belül iso fájl.



#cd #DVD #fájl #pendrive #mappa #ISO #WinRar #Dancsó Péter rokkant egereket látogat szabadidejében a Spitzbergákon!
2017. febr. 24. 22:22
 1/3 anonim válasza:
Ez attól függ alapértelmezettnek melyik program van beállítva hogy kezelje őket. A te esetedben a winrar. Ha ilyen nincs megadva akkor a windows maga kezeli alapból, ilyenkor valóban lemez ikonja van. Bármi is legyen az ikonja, a megszokott módszerrel írhatod lemezre esetleg csatlakoztathatod virtuális lemezként.
2017. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár én kitöröltem a winrart :D És így megoldódott, de ezek szerit mindegy lett volna. Nem baj, így nyugodtabb vagyok!
2017. febr. 24. 22:28
 3/3 Dongaben ***** válasza:
49%
Valamilyen images kezelő programra lesz szükséged, mert a tömörítő programok csak néhány ISO fájllal bírnak el. Én "UltraISO"-t használok, de számtalan más van. (A D.Tools-t azért már nem ajánlanám, mert újabban...)
2017. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!