Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert nem indul el egyik fifa...

Khhmkhhm kérdése:

Miert nem indul el egyik fifa sem a pc-men?

Figyelt kérdés

Gond nelkul jatszom rajta pl : Far Cry Primal, Watch Dogs, GTA 5.

De a fifa 15 es a fifa 17 nemmegy

letoltottem a fifa 17 demot..- nemindult el.

megvettem a fifa 15-t hatha gepem nem eleg hozza...De a fifa 15-t sem viszi elojon a jatek es mikor toltene be hogy milyen nyelvet akarok kivalasztani = fifa15 mukodese leallt = APPCRASH

a Fifa 14 -nemoriginal .. maximumon jatszom FHD-ban.

a grafikus kartyam nem a legjobb de szerintem akkor a Fifa 17-t is vinnie kellene mert viszont a laptopomon elindult minimumon pedig az csak HD3000 videokartya.

pc-mben pedig HD7770 kartya van.



2017. febr. 25. 19:18
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Az újabb FIFA játékoknál elvárás a 4 magos proci (vagy legalább 2 mag 4 szál, mint a HT -s Intel Core i3 -ak).

Ha neked csak sima 2 magos 2 szálas procid van, az gáz lehet. Ha jól emlékszem van valami trükk, amivel 2 magos proci esetén is stabil.

2017. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3magos 2.3ghz processor 8gb rammal.
2017. febr. 25. 19:33
 3/4 A kérdező kommentje:
most fogom beletenni a 4magos 2.2ghz processort, csak nemtudom erdemes-e lenne 1mag miadt lecserelnem
2017. febr. 25. 19:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Valakinek valami otlet miert nem mehet a jatek?
2017. febr. 25. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!