Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet benne a rossz?...

Mi lehet benne a rossz? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv!Azzal a kerdèssel fordulnèk hozzátok hogy minap a gèpemben leesett a proci hütő játèk közben (az a patentos intel amit alapból kapsz hozzá) a lènyeg hogy èn ezt nem hallottam mivel bömbölt a zene a fülemben.Èn csak arra lettem figyelmes hogy leállt a gèp.Azt gondoltam hogy biztos vèletlen megrúgtam a gèpet vagy valami.Amikor bekapcsoltam nyilván be sem akart kapcsolni ezèrt szètszedtem ès belenèztem.Vissza pattintottam a hütőt úgy ahogy csak hogy valamelyik kábelt rosszul dugtam be vagy rossz helyre ès mikor ezek után bekapcsoltam füstszagot èreztem ezèrt egyből kihúztam.Ez után hizzá se nyúltam egyből ment a szerelőhöz aki rakott bele egy ugyan olyan típusú hűtőt.Viszont amikor visszahozta ès össze dugtam ès a videókártyámból közvetlen csatlakoztatásban levő HDMI bemenetbe dugtam ahogy szoktam...na most ezek után bekapcsolt de kèp az nem volt...majd átdugtam az integrált kártyára a monitort ott már jó.

Ezek után lenne kèt kèrdèsem

1. Mi lehet benne a rossz ami miatt nem működik? (Azèrt furcsálom mert amikor be van kapcsolva a videókártyának a ventillátora forog ami elviekben a kártyáról szívja az áramot)

2.Az integrált kártyával valamièrt a multiplayeres játèkok nem működnek (Legalábbis a LOL kifagy töltőkèpernyő után (arra rájöttem magamtól hogy az illesztőprogrammal valami gebasz van ès azt kène megoldani? Bocsi ha hosszúra sikeredett de így mindenki tudni fogja miről van szó.

Előre is köszönöm a válaszokat!


Tisztelet! :)



2017. febr. 27. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:

kártya tápcsatlakozó ha van neki egyáltalán

vagy az alaplapi tápcsatlakozó nincs bedugva más nem nagyon lehet ha eddig jó volt :)

2017. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ès azt hol találom?azt a kábelt? Mihez van bekötve
2017. febr. 27. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:

a kártyán gondolom látszik hogy hova kell dugni :)

az alaplapi meg általában az alaplap bal felső sarkában szokott lenni egy 4 pines vagy 8 pines csatlakozó

2017. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja azok megvannak!Ugyanis azt a rèszèt a szerelő összekötötte...èn csak a HDMI a tápkábelt meg a külső bemeneteket dugtam össze
2017. febr. 27. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor ki kell szedni a kártyát és vissza rakni lehet elmozdult
2017. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt is vagy 4-5ször kiszedtem..Ha abban tudnál segíteni hogy az integrált miért nem viszi nekem az is elég volna csak bírjak játszani rajta
2017. febr. 27. 21:03
 7/9 A kérdező kommentje:
*Azt megköszönném (Ez lemaradt bocsi)
2017. febr. 27. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, töröld le a videókártya driverét meg lehet a biosban sem árt megnézni hogy mi az elsődleges grafikus vezérlő, meg ahogy tudom az igp hez is van külön driver
2017. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen a segítséget holnap ránézek
2017. febr. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!