Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? WIN10...

Tudnátok segíteni? WIN10 probléma!

Figyelt kérdés

Azzal kezdődött hogy a jelszót ki akartam kapcsolni de nem sikerült ezért utána néztem a neten. Találtam is egy megoldást de ez nem működött. De én továbbra is próbálkoztam ezzel a lehetőséggel. Aztán ott ahol ezzel próbálkoztam átállítottam magam rendszergazdává. Meg megváltoztattam a felhasználónevem. Erre létrejött egy új fiók amibe ha belépek minden ugyanaz mint az eredetiben. Arra gondoltam hogy ha kikapcsolom azt hogy ne legyek rendszergazda eltűnik a másik fiók. De nem így lett. Utána vissza akartam állítani magam rendszergazdává de már nem engedte hogy megnyissam azt ahol átállítottam, mert nem vagyok rendszergazda. De az az érdekes hogy (elvileg) előtte se voltam az, de akkor odaengedett.

Szóval: hogy lehetek újra rendszergazda..

és hogy tüntethetem el a másik fiókot



2017. febr. 27. 20:02
 1/3 AntZ ***** válasza:

Így tudsz rendszergazdai jogosultságot szerezni.

Futtasd ezt a parancsot rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X):

net user rendszergazda /active: yes

Vagy ezt:

net user administrator /active:yes

2017. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AntZ ***** válasza:
2017. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mit hülyézel te...

Mert meg akarom találni a megoldást talán azért.

Akkor pofázzál ha tudod a választ, senki nem kíváncsi a véleményedre.

2017. febr. 28. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!