Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon be lehet állítani,...

Facebookon be lehet állítani, hogy valaki egy zárt csoportban a 17 órai bejegyzésről értesítést pl 21 órakor kapjon csak meg? Mert az én facebookommal valami nem stimmel.

Figyelt kérdés

Az admin tud ilyeneket beállítani? Pontosan hogy néz ki ez a beállítás? És még miket tud beállítani?


De amúgy két csoportnál is ez van, és változó, hogy mikor kapok meg egy adott értesítést. Van, hogy ugyanakkor, amikor valaki beteszi a csoportba, és van, hogy egy nappal később. Vagy ezt konkrét emberek, a csoport nem admin tagjai is be tudják állítani, hogy adott másik csoporttag 3-4 órával később lásson egy posztot? Vagy a hiba nálam van? Régi gép, de szerintem ennek nem kéne befolyásolnia. Hogyha valamit 3 órája írtak ki, miért jelez ki a fb "35 perce"-t? Ez valami hiba, vagy valami tiltás történt? Adott személy tiltott félig-meddig; vagy az admin?


Egyébként először csak az egyik csoportban volt ilyen probléma, akkor ilyen 20-21 óra késéssel láttam a posztjaikat; nem tudom, hogy van-e ilyen "bünti" a facebooknál; mert egyszer, amikor akadt a gép, eljátszotta, mintha lefagyott volna, percekig sehova semmi nem mozdult, semmi nem történt, és akkor mérges lettem rá, és el kezdtem a gombokat mérgemben össze-vissza nyomogatni, és lehet, hogy eközben ki is posztolta, ami billentyűket mérgemben leütöttem? Mert azt tudom, hogy nyomkodtam közben párszor entert is. Azok elküldésre kerültek ilyenkor, és csak azért nem látszódtak, mikor helyre pofozódott a gép, mert annak az adott csoportnak az adminjai kitörölték?


Szóval az admin tud-e ilyet, vagy ez valami automatikus fb-bünti-beállítás; vagy minden csoporttag tud-e ilyet; és miket tud még egy csoportnak az adminja?


Segítsetek kérlek, mert most nem tudom, hogy valaki utál-e.

Előre is köszönöm.



2017. febr. 28. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:

"hogy adott másik csoporttag 3-4 órával később lásson egy posztot?"


Ezt adott csoporttag saját posztjára értettem, hogy ő pl tud -e olyat, hogy a saját posztját későbbi látással, kijelzéssel állítja be egyes másik csoporttagok számára.

2017. febr. 28. 21:30
 2/5 A kérdező kommentje:
A másik csoportban én néztem el , szóval nem utál senki, de azért kíváncsi lennék mégis a válaszokra.
2017. márc. 1. 11:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom, hogy sok kérdés van a témában, de valaki, légyszi:)
2017. márc. 1. 19:12
 4/5 A kérdező kommentje:

Hello, nem találom a másik facebookkal kapcsolatos kérdésemet, nem jeleníti meg; itt a linkje:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__8..

2017. ápr. 15. 22:28
 5/5 A kérdező kommentje:
*Most már újra látszódik!:)
2017. ápr. 15. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!