Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az oukitel...

Mi a véleményetek az oukitel telefonokról?

Figyelt kérdés
Van olyan jó egy ilyen telefon mint a xiaomi? azert szeretnék ilyet jobban mert talan olcsobb minta xiaomi.

2017. márc. 3. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A Doogee-hoz tudnám hasonlítani,hozzák a kötelezőt de semmi extra.Nincs szoftveres támogatás de legalább nincs tele minőségi problémákkal mint egy Vernee vagy egy Elephon.
2017. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) ha valaki tud még mondani róla valamit vagy személyes tapasztalatot akkor még várom a válaszokat
2017. márc. 3. 22:06
 3/3 anonim válasza:

Lazán 3 évvel később tévedtem ide, de hátha valaki más is így jár, úgyhogy leírom a tapasztalatom.

Tehát nekem egy K4000 Pro-m van már 4. éve. hardveresen és szoftveresen akkor teljesen oké volt. 2 GB RAM, alapból 16 GB tárhely, egy korrekt(fejből meg nem mondom milyen, asszem 2 magos) processzor és egy baszógép 4000 mAh-s aksi-innen van a 4000 a nevében :D


A képernyő egy sima HD felbontású, 5 colos, nekem nagyobb nem is kell. Betekintési szögei nagyon jók.

Ja és a telefon dög nehéz és vastag, de egy hét után fel se tűnt. A teló mai napig nem nyiszog sehol.


A tapasztalataim azok, hogy: A képernyő nagyon könnyen törik, nem lehet valami minőségi anyagból. A gombok szintén, mostanra igazi türelemjáték rendesen gombbal bekapcsolni(de van rá gesture unlock), a hangerő-gombok szerencsére tartósabbak. Az aksi 4 év után is bírja másfél-két napig. Két éves koráig 3-4 naponta töltöttem. Játékra is alkalmas, bár könnyen felmelegszik. Hardveresen mára már lassabb,de tűrhető, szoftveres támogatást nem is vártam egy kis kínai cégtől.


A kamerája talán a leggyengébb pontja. Az első 10 Mpx asszem, szoftveresen 13, de lassan fókuszál és tokkal együtt is karcolódik, mert nagyon kiesik a telefon hátlapjának síkjából. Az elülső kamera szimplán kula :D

Ja igen, a GPS újkorától nem működik valami jól, lehet szoftverhiba.


Na de a lényeg... Ez a telefon 30000 forint volt újkorában. Amihez képest szerintem minden nyűgje ellenére remek vétel, ahogy láttam a mostani termékeik, pl. a K19 is hasonló, szerintem maradok is az Oukitelnél :)


Remélem tudtam egy kis bíztatást adni annak, aki erre tévedt és venne egy ilyen telefont. Szerintem egyáltalán nem rossz telefonok árulnak.

2020. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!