Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új ASUS laptopot....

Vettem egy új ASUS laptopot. Ha csatlakoztatni akarom az asztali gép LCD monitorához, billentyűzetéhez és egeréhez akkor elég ha mindent csatlakoztatok a jó helyre vagy telepíteni is kell valamit?

Figyelt kérdés
Ha telepíteni kell az a gond ,hogy a monitorhoz tartozó telepítő cd már rég nincs meg. Ilyen esetben ,hogyan tovább? (Ha baromságot kérdeztem bocs mert egy informatikai analfabéta vagyok.)
2017. márc. 19. 13:24
 1/2 Derwer ***** válasza:

1; Miért nem próbálod meg inkább?

2; Igen, ezek az alap perifériák menni fognak külön driver nélkül is.

3; Ha nincs driver CD, akkor a gyártó honlapjáról le tudod tölteni.

2017. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:

A laptop gyártói oldalán attól elérhetőek ugyanazok a programok, driverek, amik a telepítő CD-n voltak. Szerintem az alaplap chipset drivere kellhet. Mert pont ugyanígy jártam Asus notebookkal. Amíg a saját HDD-ről húztam fel helyreállítási partícióból a rendszert, addig működött az Fn+F5 bill kombináció. Aztán rendes telepítés után már nem annyira csak a Win+P bill kombináció. Pedig a drivereket előre lementettem és előbb helyreállítottam.

Linkeld be az eszköz típusát, talán előrébb leszünk.

2017. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!