Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer laptopból csak olyat...

Gamer laptopból csak olyat éri meg venni, amiben van SSD?

Figyelt kérdés
Valahol mintha ilyesmit olvastam volna. Két laptopot néztem ki, olyan árkategóriából, amit még megengedhetek magamnak. Egyik 799 euro SSD-vel, másik 809 euro SSD nélkül. Viszont utóbbinak magasabb az értékelési rátája. Ez lényeges, hogy legyen benne?
2017. márc. 21. 20:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
SSD-t viszonylag könnyű bele venni, szóval ha nincs benne, de jobbnak itáled, akkor vehetsz bepe...persze ez plusz pénz. (Olyan 150 euró körül kapsz 500 gigásat)
2017. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1: Én úgy tudom, hogy laptopot bővíttetni elég költséges.
2017. márc. 22. 03:57
 3/27 anonim ***** válasza:
És? Ha nincs pénzed ne vegyél gamer lapotopot ami köztudottan drága, ha meg van rá pénzed ne 100 eurón akadj már fent...
2017. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
3: Ahogy írom, ezt még éppen megengedhetem magamnak. És belerakatni nyilván további költséget szül. De nem is ez a kérdésem, hanem hogy mennyire fontos, hogy legyen benne.
2017. márc. 22. 08:42
 5/27 A kérdező kommentje:
Meg azt nem írtam, hogy két évi részletfizetésre venném (abba ne menjünk bele, hogy ez mennyire éri meg, nem erről szól a kérdés!). És szintén 2 év garancia lenne rá. Tehát duplán nem érné meg pluszban beleszereltetni valamit rögtön a vásárlás után.
2017. márc. 22. 09:05
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Semmilyen gamer laptopot nem érdemes venni.
2017. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Az ilyen válaszoktól is kíméljetek már meg! Nem ez a kérdés.
2017. márc. 22. 09:40
 8/27 A kérdező kommentje:
Akkor, hogy végképp tiszta legyen, a kérdésem: Ha mindenáron gamer latptopot akarok venni, mergéri-e olyat, amiben nincs SSD? Csak erre válaszolva reagáljatok, ha megkérhetem!
2017. márc. 22. 09:48
 9/27 anonim ***** válasza:
Én nem vennék laptopot SSD nélkül. De ez csak az én véleményem, jétékokhoz lehet hogy nem olyan fontos mint más paraméterek (video kártya).
2017. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Racsni01 válasza:

Ha új játékokkal akarsz játszani igen, fontos az ssd.

Egyik ismerősöm most vett SSD-t. GTX 1070 van az asztaliban neki\tudom nem laptop de a lényeg ugyanaz\ i5 4xxx procival. Black Desert játék... városban FPS dropjai voltak bármit csinált, Windows újrahúzás, driver frissítés etc. Gondolt egyet vett egy SSD-t és mostmár stabilan fut fix FPS-el a játék. Ezt azért írtam le mert igen, fontos nagyon is sőt kötelező egy "GÉMER" (nem szeretem ezt a jelzőt mert manapság mindenre amiben nem integrált VGA van ráaggatják)gépben/laptopban egyaránt.

2017. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!