Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért adhatnám el használt...

Mennyiért adhatnám el használt laptopomat?

Figyelt kérdés

Szeretném eladni a laptopomat mert pcre váltanék, de nem tudom pontosan mennyit is érne most a laptop és hogy hol a legérdemesebb eladni. Spec.:

CPU: Intel Core i5-4210U 1,7GHz

RAM: 8GB Kingston RAM

GPU: Intel HD Graphics 4400

OS: Windows 10 Pro 64bit (telepítő CD nélkül)

1 éves a laptop, karcmentes és folyamatosan portalanított



2017. ápr. 17. 16:12
 1/8 A kérdező kommentje:
A Laptop típusa Lenovo G50-70
2017. ápr. 17. 17:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a laptop pontos típusa a G50-70 után kell még lennie valami számnak. Például G50-70 59-424342, vagy 59-431695, stb.


A Windows az hozzá járt?

2017. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendszerváltozat: LENOVO_MT_20351_BU_idea_FM_Lenovo G50-70

Nem járt hozzá, én rakattam rá egyik barátommal ezért is nincs lemezem, de van örökké érvényes kódja amíg addig jó míg más OS rá nem rak.

2017. ápr. 17. 23:37
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha az a gép típus nem megfelelő akkor ez:

LENOVO 20351 Lenovo G50-70

(bocsánat nem értek annyira az informatikához)

2017. ápr. 17. 23:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Tedd fel ezt a programot kérlek:

[link]


Ez egy rendszer diagnosztikai program, megmondja pontosan, hogy mi van a gépedben. Csinálj a kapott eredményről egy print screent, töltsd fel valahova és linkeld be ide nekünk. Mert mindenhol említenek dedikált GPU-t, és jó lenne tudni, hogy a tiédben van-e.


Kb. így nézzen ki a kép, hogy mindent lássunk:

[link]


Itt meg választhatsz egy neked szimpatikus képfeltöltőt.

[link]


Amúgy a Windows nem játszik, ha nem a géphez lett vásárolva, vagy nem előre telepített (így vetted a gépet), hanem utólag lett rá rakva, mert azt bárki be tudja magának szerezni.

2017. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem a géphez vásároltam és nagyon köszönöm a segítőkészséget!

[link]

2017. ápr. 18. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is köszi! Olyan 50-60 körül meglehet próbálni. Mutatok példákat, hogy miért ennyiért.


Itt van ez a gép, 55.000 Ft. Ugyanaz a proci, ugyanakkora RAM, ugyanakkora HDD. Csak ehhez van dedikált videokártya, neked meg nincs. Sőt, FullHD felbontást tud, a tied nem.

[link]


Itt van ez a gép, 70.000 Ft. Proci, memória ugyanannyi. Csak ez touch rendszer, Windows jár hozzá, és HDD helyett SSD.

[link]


Ezen az oldalon nyugodtan megpróbálhatod eladni, fényképezd le, írj le róla mindent, de nincs Windows hozzá, azt vedd ki. :) Az Intel HD Graphics önmagában értéktelen, mivel valami kell, hogy kép legyen a kijelződön. Ha van még rajta gari, akkor simán mehet 60-ért. De ennél többet nem ér, mert 70-ért már Windowsos SSD-s touch gépet kapsz. Bár német nyelvű billentyűzet, de ez nem oszt nem szoroz az árán.


Sok sikert!

2017. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem és nagyon szépen köszönöm a segítséget és a türelmet!
2017. ápr. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!