Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zene letöltés a zene informáci...

Zene letöltés a zene információival együtt?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék zenét mp3 formátumban letölteni úgy, hogy a zene információit is tartalmazza? Gondolok itt az előadó nevére, album borítóra stb.

2017. ápr. 21. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, egy részét tudja az az oldal, de album borítónak csak a youtube videó indexxképét tudja berakni, ami sokszor nem szép, illetve alul felül fekete sáv is van a videó szélesvásznú kiterjedése miatt, de találtam egy ingyenesen letölthető programot, amiben saját képet is lehet tallózni, szóval ha letöltöm az album borítóját, be tudom neki állítani. :) Stamp ID3 Tag Editor a neve, ha valakit érdekel. :)
2017. ápr. 22. 14:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Spotifyt pedig ismerem, de nem szeretnék ezért külön fizetni, hogy offline hallgathassak zenét, ezért tölrök le külön zenéket és teszem rá a telefonomra, csak szerintem nem "mutat jól", ha nincs képe, és így még eredetinek is tűnik. :D
2017. ápr. 22. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb zenelejátszó tud képet beállítani. Akármilyet, akár galériából is. Tölts le egy olyat. Pl.: Black Player, n7 player...ezekröl tudom, hogy tudnak.
2017. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Iphone-om van és nem akartam külön zenelejátszót használni, az eredetiben szeretnék zenét hallgatni, és ahogy láthatod, már megoldottam :)
2017. ápr. 25. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja értem. Csak mint alternatív lehetőséget közöltem. :)
2017. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!