Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom a microsd-ről a...

Hogy tudom a microsd-ről a számítógépre menteni a tartalmát telefonból? Csak adapterrel lehet, a sima USB-vel nem?

Figyelt kérdés
Nem látom a mappát róla. A telefon egyszerűen kiírta fotózáskor, hogy ez lesz az alapértelmezett.
2017. ápr. 21. 22:01
 1/7 lali51 ***** válasza:
A telefon beállításaiban keress usb beállítást.
2017. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találok. Adapterrel menni fog?
2017. ápr. 21. 22:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár rájöttem,azt sem tudom, hogy helyezzem a gépbe.
2017. ápr. 21. 22:54
 4/7 Hominida ***** válasza:
Vagy egy kártyaolvasót használsz (ez USB-s szokott lenni), vagy Buetooth kapcsolaton töltöd át (ez rohadt lassú és nehézkes dolog), vagy valami kábelen keresztül. Az utolsónál az a gond, hogy a telefon sokszor nem látszik a lemezegységek és perifériák között. Még akkor sem, ha telepíted a telefon gyártójától letöltött drivert. A Total Commanderben tudom, hogy a "+" lemezegységet választva be lehet lépni a kábellel szabványosan a gépre kötött eszköz memóriájába, bizonyos korlátokkal.
2017. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor most melyiket csináljam?
2017. ápr. 22. 00:44
 6/7 Hominida ***** válasza:

Én, ha tehetem, a Total Commanderrel csinálom, kábelen.


De az egyik telefonnal ez nem lehetséges, a Bluetooth kavarásmentes kezeléséhez két év alatt sem találtam tisztességes programot, ráadásul a telefonról egyenként kell küldeni a fájlokat, szóval ebből néha kiveszem a kártyát, és egy USB-s kártyaolvasóval másolom le a tartalmát, bármilyen kényelmetlen is. (A tartalmat törölni lehetőleg a telefonban kell.)

2017. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. ápr. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!