Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi a megfelelő összeg egy...

Meggyespupák kérdése:

Mennyi a megfelelő összeg egy windows 7 telepítéséért adni 2017-ben?

Figyelt kérdés
Tehát, ha szakember csinálja max. mennyit kérhet el, ha nekem nincs win 7-es lemezem sem pedig driveres. Továbbá ha nem szakember, akkor mennyit kérhet el, ami nem pofátlan összeg? (Legközelebb saját magam rakom össze, mert így ingyenes. Még sosem csináltam ilyet, de azt hiszem menne.)

2017. ápr. 27. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs win7-ed és teljesen legálisan teszik fel egy pc boltban/szervizben akkor az ott kezdődik, hogy a Win 7 ára ami 50 körül van ahogy hirtelen megnéztem a google-lel + a munkadíj ami még jó pár ezer forint. Simán lehet 60ezer is a vége. Ha okosba csinálják (nem eredeti win 7-tel) akkor persze jóval olcsóbb.

Amúgy nem kell hozzá szakembernek lenni, hogy fel tudja telepíteni. Ha van ismerős vagy rokon akkor általában egy sörért fel szokta telepíteni.

2017. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 levis56 ***** válasza:
Öt évvel ezelőtt számtech üzletben 7000 ft-t kértek egyszeri telepítésért win 7-re,xp 6000 volt,driverek nélkül.
2017. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használt laptopon eredeti volt, nem kellett külön fizetni érte.
2017. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!