Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most telepítették újra a...

Most telepítették újra a gépemet, és telepítettem a Microsoft Office-t, de amikor meg akarom nyitni valamelyik programot, akkor ilyen winword. Exe rendszerhiba jön elő. Hogyan tudom orvosolni?

Figyelt kérdés
Ez a rendszerhiba üzenet jön elő: "A program nem indult el, mert api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0. dlll hiányzik a számítógépről. A probléma megoldásához próbálja meg újratelepíteni a programot." Hiába telepítem újra, akkor is ez jön ki, és más programoknál is kijön hasonló, csak más elnevezésű dll hiányzik.

2017. máj. 14. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel kell tenned az oprendszer frissítéseit, utána működni fog.
2017. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt a frissítések keresésénél kell? Mert már reggel benyomtam, hogy keresse, de még mindig csak keres... Normális, hogy ilyen lassú?
2017. máj. 14. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Normálisan nem normális, de Micrososft csinálja, hogy ezzel is átkényszerítsen pár embert windows 10-re.


Ha sokáig vársz, egy idő után elindul (és megszűnik a jelenlegi magas processzorhasználat), vagy MDL fórumon kikeresheted, mely frissítések manuális telepítésével lehet ezt megszüntetni, letöltöd őket a Microsoft honlapjáról, felrakod, és utána menni fog a WU rendesen.

2017. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!