Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Excel (2007-es) tartalom...

Excel (2007-es) tartalom nélküli aktív sorokat hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Sikerült ctrl+lefele nyíllal a 1048576. sorig eljutni, és hiába üresek a sorok, ezek után meghagyja mindet, így igen nehéz görgetni a táblában. 2985 sort használok jelenleg.

2017. máj. 17. 09:45
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


1. Menj a 2985-ös sorba, mentsd a fájlt, zárd össze, majd nyisd meg újra elvileg igy már a 2985-ös sor lesz az utolsó sor. (CTRL+END)


Ha mégsem, akkor először törölni kell a sorokat (kijelölöd, majd törlöd az utolsó üres sorokat), majd megcsinálod az első lépést.


A kulcs a mentés, bezárás és újra megnyitás.


Sok sikert.

üdv.

2017. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Bár ilyen egyszerű lenne, de sajnos nem! Ha simán mentem, úgy, hogy nem vagyok a legalján, az abszolút nem működőképes, mivel ez pár hónapos próbléma, és sose úgy mentem, hogy a legalján vagyok.

Ma próbálkoztam a törléssel, cellák törlése, sorok törlése munkalapról, meg delete. Mentettem, ki-be lépegettem és ugyanaz fogadott. Még az elrejtéssel is próbálkoztam, ha más nem, akkor az, de a görgető csúszkát jobb oldalt, az sem befolyásolta tulajdonképpen, így ez is csődöt mondott.

2017. máj. 17. 13:13
 3/3 coopper ***** válasza:

Az a baj, hogy amit leirtam előtte természetesen kipróbáltam és nálam működött/működik (modjuk 2010-es excelben).


Tehát vagy maga az excel okozza a gondot, ez esetben a megoldás az excel lecserélése.


Vagy tölts fel valahová egy mintatáblázatot aminek ugyanaz a baja mint az éles táblázatnak (és amiben nincsenek csak fals adatok), amit esetlegesen meg lehet nézni és játszani is lehet vele. mert igy látatlanban csak passzolni tudok a fentieken kivül.


Üdv.

2017. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!