Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire van esélyem így...

Mennyire van esélyem így "visszakerülni" az informatikus szakmába?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok tavaly szereztem gazdaságinformatikus diplomát, de nincs elég gyakorlati mögötte, így a szakmában jelenleg nincsenek esélyeim. most próbálok más területen elhelyezkedni, mennyire van esélyem rá, hogy nem szakmai munka mellett ennyi idősen még vissza tudok kapaszkodni a szakmába?

2017. máj. 18. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
24 évesen még "gyerek"-nek számítasz vagy :D Valami biztos van ami érdekel infón belül, tehát kezd azzal.
2017. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már vannak bizonyos alapjaid, amikre tudsz építeni piacképes tudást. Most a feladatot, hogy kitaláld, hogy mivel szeretnél foglalkozni, online pedig megtanuld.
2017. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az online önképzés nem ment nekem sose, próbálkozom vele, de nem úgy ragad rám a tudás, ahogy kellene, végignézek egy videó sorozatot, de nem tudnám megcsinálni utána egyedül, ami benne volt. Lehet nem nekem való mégse a szakma.
2017. máj. 18. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen könnyen feladod, akkor tényleg nem. Folyamatos tanulás nélkül nem leszel sikeres informatikus, a legfrissebb tudást pedig online tudod felszedni.


Lehet, hogy a tanulásmódszereddel van a probléma?

2017. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálam eléggé biztos. Az oktatott anyagot, face-to-face könnyen át tudtam venni, sőt kaptam megajánlott jegyeket is szakmai, programozós tárgyakból is. Sajnos a videókból, googleból tanulás nem megy jól. Most végignéztem egy 54 részes youtube videó sorozatot pl, de nem tudnám tőle magamtól megírni a progit.
2017. máj. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!