Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kamu facebook profilt akarok...

Kamu facebook profilt akarok csinálni, ismeri valaki az algoritmust hogyan tudnám kijátszani?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem nem nehéz, én semmi extrát nem tettem, mégis van kamu profilom már évek óta. Senkinek nem tünt fel, nem törölték.

Szóval sztem csak simán regisztrálj egy új email címet és azzal egy facebookot kamu névvel és adatokkal.

2017. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Évek óta van kamuprofilom, sőt azaz igazság, hogy az igazi profilom, is kamu profil, mert nem akarom a sok hülyét látni a falamon, van 3 ismim osztá jóva..:D Egy kamu akkom törölték eddig, a neve az volt, hogy Lelouch V. Britannia. És a r0hadékok nem hitték el, hogy az vagyok-.-
2017. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!