Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik telefont vegyem meg?...

Melyik telefont vegyem meg? Huawei, Samsung, Honor

Figyelt kérdés

Sziasztok most szeretnék telefont venni, mindenképpen középkategóriás telefonban gondolkodok. Három telefont néztem ki magamnak, és elsősorban a személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi (olvastam teszteket, megnéztem a telefonok adatait, tehát ezek már megvoltak, ezek után szűkítettem a kört erre a három készülékre).


A 3 (+1) telefon:

Huawei P10 Lite (jelenlegi ára: 80 000Ft)

Samsung galaxy a5 (2017) (jelenlegi ára: 90 000Ft)

Huawei Honor 8 (jelenlegi ára: 100 000Ft)

(ezen kívülmég a Huawei P9 Lite (2017), ez jelenleg 70 000 Ft, viszont inkább a P10 Lite tetszik (még ha úgy 80-90% ugyanaz is a két telefon, de azért erről is érdekelnének a személyes vélemények.)


Nekem a árban a legideálisabb az a Huawei, de még akár a Samsung is belefér, ha (annyival) jobb. A Honor nekem már egy kicsit drága, de itt is ugyanaz a helyzet, tehát még akár bele is férhet az árát tekintve (viszont ehhez már sokkal jobbnak kell lennie).

Illetve, ha tudtok esetleg más telefont ebben az árkategóriában, ami jobb ezeknél, azt is írhatjátok.


Köszönöm előre is a válaszokat.



2017. máj. 20. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!