Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc guru újság mellé miért nem...

Pc guru újság mellé miért nem tesznek már cd-t?

Figyelt kérdés
Régen vettem már pc gurut és tegnap vettem volna egyet csak feltűnt hogy nincs benne cd! Elhiszem hogy elavult hordozó már és a teljes játékot is már csak kód formájában találjuk meg benne! De nekem hiányoznak a videótesztek! Elolvastam mindig a cikkeket de a videóteszteket nagyon szerettem!

2017. máj. 23. 05:11
 1/6 anonim válasza:
Szerintem az emberek többsége már le se bírná játszani :D
2017. máj. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A videóteszteket megtalálod a weboldalukon, játékokat pedig kód formájában, ha adnak hozzá.
2017. máj. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Jónéhányunknak már nincs is cd olvasó a gépében. Okostelefonok/tabletek + mobilnet vagy wifi korában már magát az újságot sem értem. Honlapon levő cikk sokkal frissebb + videóteszteket is tudod nézni akár a wc-n is...
2017. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lassan maga a nyomtatott magazin is elavult lesz, nemhogy a CD melléklet. Bármi ami korábban a CD-n volt, az most a neten elérhető. Anno a CD melléklet azért kellett, mert lassú volt a net, de manapság, mikor sok helyen már gigabit van, ez nem téma.
2017. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ébresztő, 2017 van!
2017. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A PC Guru Youtube csatornájára felkerül minden videóanyag, amit készítenek.
2017. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!