Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyszer...

Miért van az, hogy egyszer csak gondol egyet a Windows 10 Home (64bit) és lefagy? És utána várni kell 2-5 percet mire minden visszaáll. Azt írja mindenre, hogy nem válaszol és bármit csinálok nem megy tovább

Figyelt kérdés

Nemrég kezdte el, és a vírusirtóba miután újraindítom a gépet azt írja mindig, hogy pár védelem ki van kapcsolva, de én nem kapcsolom ki. Keresttem már vele vírust (Avast 2017 premier) és nem talál semmit. De ez a lefagyás akkor jön többnyire elő ha böngészek, vagy például chromeban megpróbálom megcserélni a két lapot. Vagy ha megnyitok valamit, vagy ha rámegyek valamire egy weboldalon. A HDD sentinel azt írja, hogy 100% os a winchester és nincs se hiba meg semmi. SATA 180GB

Mit lehetne vele csinálni? Mert egy idő után elég idegesítő tud lenni, hogy lefagy és csak 5 percek múlva lehet folytatni amit csinálok.



2017. máj. 24. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem RAM probléma.
2017. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gép pontos adatai?
2017. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Windows 10 Home (x64)

Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU

Q8400 @ 2.66GHz 2.67GHz

3,50GB Ram

Asus 610 2GB Videókártya

2 SATA HDD

Az egyik a rendszer az 160GB os 100%

A másik az játékoknak van az 500GB os 5% kondícióval(kb 1 hónapja így áll)

2017. máj. 24. 17:05
 4/4 anonim válasza:

3,50GB Ram

csodálkozol? Egy átlagos laptopban alapból van 4GB RAM, és az már 10-20 böngészőben megnyitott lap után lefagy.. mit akarsz 3 és fél GB rammal?

A processzorod sem a legjobb, elég gyenge géped van

Fejleszd a géped! És szerezz be egy jó antivírust.. Avast egy f*s.

2019. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!