Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Asus ROG...

Mi a véleményetek az Asus ROG STRIX Wireless headsetről?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új headsetet venni, sokat keresgéltem, a legnagyobb problémám mindig az volt, hogy nem elég hangos, a kábel nem elég hosszú, és a mély hangokat nem adja át...


Sokat szemeztem anno a kábeles verzióján, de nem vágtam bele, mert mindig is olyat szerettem volna, ahol leginkább nem kell problémaként a kábelre is odafigyelni.


Tehát megéri e ez a típus??


Leginkább azon személyek véleményére lennék kíváncsi, akik kipróbálták, tetszett nekik és azóta is használják, nem csak az interneten fellelhető tesztek alapján mondanak róla véleményt...


Egyébként nyitott vagyok bármilyen másik típusra is, ha megfelel az adott elvárásaimnak..


Köszönöm előre is azoknak, akik veszik a fáradtságot!



2017. máj. 24. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég ocsmányul néz ki, mintha egy bagoly ülne a fejeden.
2017. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ami nagyon jó hyper x cloud 2 probáltam megéri
2017. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vezeték nélküli "gamer" hulladék.
2017. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!