Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul a Minecraft?

Miért nem indul a Minecraft?

Figyelt kérdés

Egy darabig nem használtam a gépemet és most, amikor újra játszani szerettem volna, egy elég érdekes problémába ütköztem. Ahogy próbáltam elindítani a játékot, szépen frissítette magától a launchert, meg mindent, amit ilyenkor kell neki (ne kérdezzétek, nem értek hozzá igazán), de mikor végzett, nem indította el a launchert rendesen, hanem annak az ablakában csak egy loading feliratot mutat, bármennyit is várok vele.

Igen, próbáltam törölni és újratelepíteni, igen, a hivatalos oldalról töltöttem le és ráadásul még csak nem is tört verzióval játszom, ha ez számít valamit.

Nem tudom, van-e bármi köze hozzá, de nemrég sikerült "orvosolnom" egy RunDLL hibaüzenetet, viszont őszintén fogalmam sincs, hogy okozhatja-e a hiányzó modul a fenti jelenséget.

(A hibaüzenet:

RunDLL


Probléma merült fel a következő indításakor:

C:\Users\admin\AppData\Local\BalanceExtension\{FA63EBA1-5717

-A10A-C009-BF5970962D88\BalanceExtension.dll


A megadott modul nem található. )

Ha valakinek van bármi javaslata, szívesen fogadnám.:)



2017. máj. 28. 13:44
 1/2 anonim válasza:
Ehhez nagyon én sem értek, de szerintem próbáld frissíteni a Javát.
2017. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtörtént.:) Sajnos nem segített, de a barátom szerint az a baj, hogy a launcher nem frissült rendese, vagy csak kiírta, úgyhogy most megkaptam tőle pendrive-on a frissített launchert és meglátjuk, mi sül ki ebből.:)
2017. máj. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!