Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 6/7 replikák mennyire...

Iphone 6/7 replikák mennyire megbízhatóak? Van aki azt mondja, hogy kb fél évig fog működni, de egyik évfolyamtársamnak 2 évig ment

Figyelt kérdés
Illetve azom is ugyanúgy van Imessage, vagy nincs egy klóntelefonba?

2017. máj. 28. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azon android van,és csak a neve imessage,de más program!Én vettem 3db-ot, és kb 1-2 hónap után elfüstölt,vagy kigyulladt!Az egyik telefon,pont a töltőn gyulladt ki,még jó hogy itthon voltam,mert akkor már nem lenne ház!xD
2017. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az összes klón telefon szart se ér. Semmi apple dolog nem fog menni rajta, mert nem apple rendszer van rajta. Bele raknak egy fos hardvert amire androidot raknak és beállítanak egy iphone témát rajta. Valószínű szar akkuval fos kijelzővel. Úgy ahogy van kapsz egy iphone kinézetű 10 000 ft értékű hulladék androidos telefont.


Most képzeld el, hogy 5 millió forintért kapsz egy klón ferrarit amiben van egy trabant motor, ami alig bír menni. Mondanom se kell, hogy jobban megéri egy kevésbé drága de eredeti autóból venni ehelyett.


Elég szánalmasak a klón telefonok ezt jegyezd meg, mikor többnek akarsz látszani, és még saját magad is megszopatod a mohóság miatt. Vegyél az árából egy 1-2 éves használt de jó androidos telefont. Az legalább működni fog sokáig.

2017. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2017. máj. 28. 20:01
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Az iPhone replika úgy készül, hogy fognak egy elavult, már eladhatatlan hardvert, beleszerelik egy iPhone-ra hasonlító tokba, az AOSP oprencert addig gányolják, amíg az iOS-ra hasonlító kinézetet kap és kész. Aztán az, hogy egyáltalán működik-e, használható-e valamire, az már a kutyát nem érdekli.
2017. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!