Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A képeimet hogy tudom megszámo...

A képeimet hogy tudom megszámozni?

Figyelt kérdés

Rengeteg képem van egy mappában. Azt szeretném, hogy úgy jelenjen meg, hogy: kép1, kép2, kép3

A total commander-ben van az a módszer. Az tökéletes lenne, de előtt nem teszi olyan sorrendbe amibe szeretném. Időrendibe. Tudom h ott van a címke, de nem úgy lesz ahogy kéne. Valami gikszer van.

Sima intézőben meg nincs ilyen elnevezési lehetőség.

Mit tehetek? Remélem érthető volt. Előre is köszönöm



#elnevezés #számozás #total comamnder
2017. máj. 29. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig a TC a legjobb.

Rákattintasz a dátumra, akkor időrendben növekvő, vagy csökkenő nem? Az átnevezésnél meg beállítod a számjegyeket pl 3-ra, beszúrod a (N) elé. N után beírod pl (N5-)...akkor tudsz játszani mi maradjon az eredeti névből. A számjegyek elé pedig beírod pl "kép".

>>> kép(C)(N-5)

2017. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még a beépülőkkel is tudsz variálni. (lenyílik egy menü.)
2017. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!