Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan telepítsek Windows 7et...

Jegas kérdése:

Hogyan telepítsek Windows 7et ha a laptopom csak Windows 8.1 protól kezeli az operációs rendszert?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mikor vettem régebben a laptopom nem foglalkoztam vele, hogy FreeDos mivel volt egy eredeti Windows 7em. Csak itthon néztem hogy hoppá, csak Windows 8.1 Pro vagy annál újabb op rendszereket kezel. Akkor megoldottam a problémát. Azóta mint a legtöbben már Windows 10et használok(Windows 10 Home N). Viszont most egyfolytában írja a Windows 10 re hogy nem kompatibilis mivel azt már nem olyan egyszerű aktiválni. Így szeretnék mindenképp erre megoldást tálalni ami vagy az aktiválás vagy a Windows 7 telepítés lenne. Windows 8 semmilyen formában nem játszik mivel gyűlölöm.Ha bármi miatt fontos lenne hogy eddig hogyan használtam a Windows 10et akkor szívesen leírom de hosszú és lényegtelennek tartottam.Köszi a válaszokat.

2017. máj. 30. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Az eBay-en már 700 ft-tól lehet Windows 10 licence kulcsot venni. Én kettőt is vettem (OEM 2gépre) és gond nélkül aktiválta a rendszert. Ez egy bagatell összeg, kár vesződni KMSpicoval meg hasonlókkal.
2017. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a link lemaradt:

[link]

2017. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Vedd meg a Win10-et és el van intézve.
2017. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nagy király vagy első! :D
2017. máj. 30. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!