Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Bitcoin / Altcoin...

Hogyan lehet Bitcoin / Altcoin-ból pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

A bányászatot most tegyük félre.


Én azt szeretném, hogy vásárlok, majd tartom a Bitcoin/Altcoin-t magamnál, majd ha felmegy az árfolyam eladom. Vagy ezt teljesen másképpen szokták, ezzel még tőzsdézni kellene (Kraken?)?


De ez a buy&hold stratégia azért nem tetszik mert kb 733.000Ft -ért lehet venni egy coint, de visszavenni már csak 683.000Ft-ért teszik meg, ez azt jelenti közel 7%-os emelkedést kell produkálni a Bitcoinnak, hogy 0-ra hozzam ki magam.



2017. jún. 4. 11:56
 1/4 geohunter válasza:

Én személy szerint befektetésreszoktam bitcoint venni. Az első bitcoinjaimat 2015-ben vettem (0.06970). Ez akkor 5000 forintot ért. Ma ugyanez a BTC mennyiség 50.000 Ft ért. Hihetetlen, de 2 év alatt a 10x-esére nőtt az értéke. Az emberek még mindig nem ismerik a bitcoint, szerintem addig kell beszállni, amíg nincs elterjedve. Folyamatosan megy fel az ára. Ajánlom figyelmedbe ezt: [link] Itt megnézheted mennyiről indult és most mennyi az értéke.

Tőzsdézni is lehet vele, ha vállalkozó szellem vagy, nekem a szekrény mélyén pihennek a coinjaim, hogy egy pár év múlva csilliárdosként ébredhessek :) Amúgy 7%-ot simán szokott ugrálni a BTC, szóval kereskedni is érdemes vele - bár én nem bíznám egy kereskedőcégre sem a Bitcoinjaimat, akik egy csomó feltételt szabnak a kereskedéshez. Ajánlom figyelmedbe a Localbitcoin.com-t: itt magánemberektől vehetsz és adhatsz el coinokat.

Sok sikert

Üdv

G.

2017. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Olvastam,hogy te is bitcoin befektetö vagy. Ledger nano s-en tárolod vagy trezor? Nem félsz attól,hogy kettéosztodik augusztusban a btc,pont ugy ahogy az eter?

Nekem csak 0.08 van jelenleg.De nagyon szeretnék vásárolni,de várom hogy essen az ár.

2017. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocs ezt privátba akartam :D
2017. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én kereskedéssel és befektetésekkel foglalkozok.

Az egyik nagy kedvencem a "Cloud Token Wallet"

(Ezt mobiltelefonra le lehet tölteni, AppStore..)


Ez egy olyan pénztárca, ami kamatot fizet, ha lekötöm a pénzem. (BTC-t, vagy altcoint)

Jelenleg ha jól tudom $200 dollár a beugró tőke.

Wallet, tehát a pénzt nem veszítem el, kamatostól bármikor kivehetem.

Teljesen biztonságos, arbitrázs kereskedést folytat, havi 10% (!) nyereség!

(Én kb $550 fektettem be. Nagyon bejön!)

Ha téged is érdekelne:

Referral Code: 4378807451

Csak meghívó kóddal tudsz regisztrálni.


Nem olyan rég indult és tulajdonképpen ez az a vonat ami még "nem ment el"..

Ha további részletek érdekelnek: Írj!

Üdv!

Laci

2019. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!