Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell a Youtube-ról...

Hogyan kell a Youtube-ról filmeket, zenéket pendrive-ra menteni?

Figyelt kérdés
Örök kezdő maradok a nethez : ne a számotokra már természetes számítógépnyelven írjatok ! :) Köszi mindenkinek

2017. jún. 10. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Pont ugyanúgy, mint bármilyen más adathordozóra. A pendrájvoknak nincs semmi kompatibilitási gondja a filmekkel, zenékkel.
2017. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

youtube-dl <url> -o <ahol/van/a/pendrive>/<filename>


[link]

2017. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es! Bizonyosan nem a számítógépnek van problémája, mert pld. könyveket minden nehézség nélkül el tudok menteni. De sajnos, a második válaszadó írásából sem értek egy kukkot sem.

?????? -dl <url> -o <ahol/van/a/pendrive>/<filename> ?????

A dl-ről max a deciliter, mint mértékegység jut eszembe : lövésem sincsen , mit hogyan tegyek!

Próbáltam a felső sorból a " www.youtube.com........ sort egérrel kimásolni és "áttenni" a pendrive-ra , de fel sem ajánlja a "másolás" lehetősége után a "beillesztés" lehetőséget, úgymint pl. amikor pdf-formátumú könyveket mentettem el. :(

Tudtok küldeni olyan magyar nyelven írott "oldalt" , "linket", ahol magamfajtának is érthetően leírják, hol található és mi az az url , meg filename...és a többi ? Köszi mindenkinek

2017. jún. 10. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez talán segít letölteni a videókat.


https://www.youtube.com/watch?v=9uYmulSN3vs

2017. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Itt van még egy link ez jobban elmagyarázza az előzőt.


https://www.youtube.com/watch?v=1oGFrv0p0LE

2017. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:
100%

Keresgélj a böngésződ kiegészítői között, találsz egy csomó olyat, ami pont az ilyen letöltésekre való. Nálam most például a Firefoxon a Youtube Video and Audio Downloader meg a Video DownloadHelper van telepítve. Mindkettő megjelenik a menüsorban, ha videós oldalon vagyok, csak rákattintok valamelyikre, és kiválasztom, milyen felbontásban/formátumban töltse le, és beállítom, hogy hová. Hogy ez a hely történetesen pendrájvon van-e, annak semmi jelentősége.

Egyáltalán nem biztos, hogy éppen ez a két program a legjobb, de én elég ritkán és keveset töltök le, arra mindenesetre beváltak.

2017. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eligazítást és ne haragudjatok, hogy ekkora fáziskéséssel : kevésszer van alkalmam net előtt ülni !


Az utolsó klip valóban segített, ráadásul az ott említett alkalmazás letöltése nélkül is. Letöltés után a pendrive-ról a zenét a "VLC" nyitotta meg. :)


# tabaki ! Az Opera böngészőt használom.

Exploreren, Firefoxon "kezdtem", aztán egy segítőm "bemutatta" Operát. Próbáltam már váltani az istenített/szídott Chrome-ra, merthogy az "többet tud" : még a gyorshívóra se tudtam elmenteni olyan oldalakat, amiket az Operára könnyedén. Tudom, hogy én vagyok ennyire zizi a témához és ragaszkodom a már bevált dolgokhoz, de eddig az Opera bonyolította legkevésbé a számomra alapból is bonyolult dolgokat.

Tehát : ha az OPERA böngészőhöz javasolni tudtok, vagy esetleg érdemesnek tartotok olyan alkalmazásokat, kiegészítőket, amit a magamfajta zakkant is felér ésszel, úgy legyetek szívesek , küldjetek azokról linket!

Köszönöm, hogy nem cikiztetek ki: pusza és üdv mindenkinek! :)

2017. jún. 16. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted hogy nemtudod átmásolni pendrive-ra? Én így szoktam lementeni: itt egy video:" https://www.youtube.com/watch?v=giQAjT5x-dA"

és a "www." és a "youtube" közé beírsz 2 "s"-t

így fog kinézni:" [link] és kész (lehetnek reklámok amiken "download van ne higyj neki :D")

2017. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8# vagyok a 2. link nem jó mert az idézőjelet is annak vette.
2017. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tabaki ***** válasza:
80%

Program még csak volna, de én nem használok Operát, ezért saját tapasztalatból nem tudok ajánlani. De te magad is utánajárhatsz, például ezen oldalak alapján:

[link]

[link]

Itt is keresgélhetsz:

[link]

Ez az oldal írja le a telepítés módját:

[link]

2017. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!