Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo ideapad 100 garanca...

Lenovo ideapad 100 garanca kiterjed hátlapján lévő repedésre?

Figyelt kérdés

Lenovo ideapad 100 15 ibd laptomon van

a hátlapján, képernyö mögöti müanyag lapon középen van egy 2-3 centis repedés.

Gyári garanciával visszavihetem evvel?

Atol tartok, hogy tovább fog repedni.


Mindig laptop táskában hordtam. egyik napról a másikra találtam rajta a repedést.



2017. jún. 17. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is rosszul jártunk ezzel az ócska műanyag alkatrészes tajvani gagyival. A mienk akadozott, aztán hiába tettünk rá Windows10-et, állandóan lemerült az akkuja. Végül egyik napról a másikra a merevlemez ment tönkre. Három hétig javították Budaörsön. Azóta vitrindísz, eladni se lehet, helyette ezt a kis használt Thinkpad van, ezerszer jobb.
2017. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TMX szervíz, a budaörsi vasútállomásnál. Ez a garancia szervíz. Kérd a cserét.
2017. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. jún. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A teljesitméynel megvagyok elégedve evvel nincs gond teszi a dolgát.


Lehet ilyet cserét kérni egyböl? vagy esetleg egyböl a bevásárlóközpontba kérni ezt?

sajnos töbször volt dolgom a medimarket garanciákal edig nem hagytak cserben legtöbször viszaadták utalványba a termék árát.Persze én voltma akkor a hülye mert minöségtelen terméket vásároltam.

2017. jún. 18. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!