Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom nem lehet kikapcsol...

A laptopom nem lehet kikapcsolni mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este kilet kapcsolva a laptopom es ma be akkartam kapcsolni megnyomtam a gombot es a leallitas feliratot irja ii es tolt es probaltam azt h nyomva tartom a bekapcsolo gombot ki is kapcsol de amikor megkapcsolom egyebol azt irja h leallitas mit tegyek mert lehet ez?

2017. jún. 28. 20:15
 1/4 Hominida ***** válasza:

"a leallitas feliratot irja"


Mi és hová?

2017. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Win 10 van rajta es annal ugy van h kek a hatter kozepen a leallitas felirat es kis golyok porognek korbe az a toltes es meg mindig azt csinalja nem lehet kikapcsolni
2017. jún. 28. 21:33
 3/4 Hominida ***** válasza:
Értem. A Windows 10 lélektanát nem ismerem, de a korábbi verzióknál volt olyan, hogy ha már az első pillanattól nyomogatju az F8 billentyűt, akkor kapunk egy indítási menüt, ahol kérhető a csökkentett módú indítás. Próbáld ki, hátha sikerül neked is. Ha ott szabályosan leállítod a gépet, utána talán sikerül egy normális indítás is.
2017. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem Windows Update az oka?
2017. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!