Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fel szeretném "turbózni"...

Fel szeretném "turbózni" régebbi gépem, de nem igazán jöttem rá, hogy mi kompatibilis a gépemhez, és mi nem, mert minden oldalon másképpen van írva. (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Alaplapom: ASRock H81M-HDS

Processzorom: Intel Pentium G3240 3.10 GHz


Amit szeretnék: A Memóriát (RAM-t) megfejtettem, de azt nem tudom, hogy az Alaplapomhoz tekintve, a mostani processzort le-e tudnám cserélni egy i3-ra, és ha igen mit ajánlotok. És a videókártyánál is eljutottam odáig, hogy PCI-Express foglalata kell, hogy legyen, de nem tudom ezen kívűl kell-e még valami, s hogy melyik videókártya lenne jó.


Köszönöm a válaszokat.



2017. júl. 2. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Le tudod cserélni i3-ra, a lényeg, hogy a foglalat 1150 legyen.


Videokártya esetén elég, ha PCIe, de amúgy se nagyon kapsz mást manapság. Viszont akkor vegyél csak, ha valami katasztrofálisan szar kártyád van jelenleg, mert RX560/1050Ti felett készlethiány miatt vagy nem kapsz semmit, vagy extrém módon túlárazva.

2017. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!, Ment a like.


Még annyit, hogy i3 4170

8GB RAM-mal

1-2 GB-os Videókártyával milyen játékokra számíthatok?

2017. júl. 2. 14:21
 3/4 lali51 ***** válasza:
A lényeg , mennyid van rá? Mennyi ram van most a gépedben és milyen táp van benne?
2017. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kb 70 ezer ft-t szánnák rá, 2x2gb (DDR3)-as ram van most benne,

Codegen tápom van.

2017. júl. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!