Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer egér (GTX trust) görgője...

Milka20013 kérdése:

Gamer egér (GTX trust) görgője fel-le ugrál, valami megoldás?

Figyelt kérdés

Az egeremet kb 1-2 hónapja vettem az auchanba , tök jól működött , boldog voltam. Aztán gondolt egyet és elkezdett szórakozni. Kb 6-7 "pöckölésenként" ugrik egyet az ellenkező irányba. Ez játék közbe kb minden alkalomra igaz , hisz ott gyorsabban görgetek. Átdugtam másik gépbe is , ugyanaz történt , kitisztìtottam, de semmi. Minden weboldalon minden játékban ez történik.


A kérdésem az , hogy lehet-e ezzel valamit kezdeni? Csak mert a boltba nem hiszem hogy vissza vennék , mert kidobtam a dobozát és a blokk sincs meg.



2017. júl. 20. 01:28
 1/1 Vortrex ***** válasza:

Tönkrement a görgő enkódere, sajnos nem fog magától megjavulni és sok javítható sincs benne, legfeljebb kicserélni lehet.


Vegyél egy új egeret, azzal jársz a legjobban, lehetőleg ne Trust-ot. Biztos sokan vannak, akik megvannak vele elégedve, de alapjába véve nem egy nagy márka, engem már kettő trust egér is cserben hagyott.

2017. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!