Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol ki a laptop...

Miért nem kapcsol ki a laptop windows 10 operációs rendszer alatt?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom ami kikapcsolt rendesen mikkor a leállítás opcióra mentem de egy újratelepítés után már csak a képernyő kapcsolt ki a led továbbra is világított és ment tovább a ventilátor ezért hosszan megnyomtam a kikapcsoló gombot, hogy leálljon (így szoktam kikapcsolni). Az interneten utána olvastam és több ember írta ugyan ezt a panaszt. Kipróbáltam, hogy a Inter(R) Management Engine Interface rendszereszközt lefrissítettem 9.5.24.1790 verziójára és kikapcsoltam az automatikus frissítést mert ezt ajánlották de a probléma továbbra is fent állt.

2017. júl. 20. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyisd meg az Eszközkezelőt a Vezérlőpult ‘Nagy / Kis ikonok’ megjelenítésében

Keresd meg a Rendszereszközök alatt ezt: Intel(R) Management Engine Interface, majd jobb klikk –> Tulajdonságok

Navigálj az Illesztőprogram fülre; ha a verziója 9.5.xxx-nél nagyobb szám (általában 10.x), valószínűleg ez okozza a problémát


Innentől 2 eset van:


Ha aktív a ‘Visszaállítás’ gomb, állítsd vissza vele az előző verzióra a drivert, majd indítsd újra a gépet

Ha nem aktív a ‘Visszaálíltás’ gomb, manuálisan kell visszaállítanod az illesztőt, az innen letölthető telepítővel: [link] valószínűleg rá fog kérdezni, hogy felül akarod-e írni a már telepített, frissebb verziót, ezt meg kell erősíteni, majd a telepítés után újraindítani

2017. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt írja ki "Ez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek"
2017. júl. 20. 12:57
 4/6 SzAD válasza:

Eszközkezelő/Rendszereszközök/Inter(R) Management Engine Interface/eszköz eltávolítása


Ezután már lehet telepíteni...

2017. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#2-es: az nem gond, h a megadott linket nincs a felsorolt operációs rendszerek között a win 10?
2018. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom. Valaki segítene légyszíves?
2021. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!