Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért hoz a Tabletem itthon...

Nagyipapi kérdése:

Miért hoz a Tabletem itthon ijesztő vírus reklámokat? Azt nem értem, ha máshol nézem pl. elviszem a szervízbe ott nem jelentkeznek, hogy: pl.13 vírus van a gépen! Frissítsek és kéri a telefonszámot! Ezek valós vírusok?

Figyelt kérdés
vírusreklám,

#tabletvírusok #reklám ?
2017. júl. 24. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek kamu reklámok. Ne kattints rá és kész. Androidra egyébként sincs még túl sok vírus.
2017. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik legelterjedtebb rendszer telefonokra az android a rossz memóriakezelése ellenére. Ugyan már, persze hogy vannak androidra is vírusok bőven. Nem véletlenül léteznek vírusirtók androidra. Egyébként ja, ezek reklámok valószínűleg szóval ha tudsz akkor telepíts egy hirdetésblokkoló bővítményt. Androidon erre firefox-on van lehetőséged, a chrome az erre nem jó.
2017. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeptemberben lesz egy éve, hogy vettem, Eddig semmi nem zavart, nem jött a riasztás, most kb. 2 hete viszont rendszeresen - sokszor,a híreket nem tudom elolvasni, mindig jön a "vírus". Máshol miért nem ?( számítógép szerelőnél? )
2017. júl. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!