Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség DRÓN vásárlásához,...

Segítség DRÓN vásárlásához, ez jó lenne?

Figyelt kérdés

Teljesen laikus vagyok a témában. A férjemnek szeretném venni a születésnapjára. Ő is teljesen laikus, nem használt ilyesmiket (max. távirányítós autó), de szerintem tetszene neki. Nem használná komolyabb dolgokra, inkább csak szórakozásra.

Ez jó lenne "játék" céljára?

[link]


Köszönöm a segítséget!!! :)



2017. júl. 24. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Játékra persze
2017. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. júl. 24. 14:40
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez wifivel is irányítható, ez jobban használható lenne?

2017. júl. 24. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt ne erőltesd a wifis vagy egyéb módokat, az első tökéletesen megfelel. A kamerához meg ne nagyon ragaszkodj, szerintem semmi értelme. Kb a 10 éves mobilok szintjét tudja.
2017. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első drónnak mindkettő túl drága, persze kinek mi az aprópénz...
2017. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. aug. 12. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha laikus az első drónt rövid úton össze fogja törni. 2-3 drón összetörése árán tanul meg egy átlagember drónt vezetni. Ha neki super érzéke van hozzá akkor lehet csak egy két drónt tör össze. Ha kiemelkedően jó érzéke van akkor lehet egyet se. De kevés ember ilyen, persze nem zárható ki, hogy rá is ez igaz. Nálunk pl. a fiamnak lényegesen jobb érzéke volt, sokkal gyorsabban tanult meg drónozni, mégis ő tört több gépet, mert fiatalság, bolondság, gyakran belement olyan helyzetekbe, amikből már nem jött ki.
2017. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!