Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 150-220ft között mien laptopot...

150-220ft között mien laptopot tudnátok ajánlani (lent)?

Figyelt kérdés

Most ennyit szeretnék rászánni. Ebből az összegből mi hozható ki?

Fontos szempont hogy a képernyő mérete ne legyen a sztendert méretnél nagyobb mert előreláthatólag sokat lessz hordozva. Természetesen specifikációk terén ennyi pénzért nem egy gamer laptopot várok el de úgy vagyok vele hogy minnel erősebb annál jobb ha már egyszer rászántam a pénzt. (borúsabb napokon lehet beugrik egy kis gta5 :D)

Egyébként semmi ilyen ujjítástol nem zárkozom el mint pl. Kijelzőlevétel(tabletnek hasznalva), vagy 360 fokba hátrahajtható kijelző(mint pl.a lenovo yoga 510, apropó arrol vélemény? :D)... De a sima is megfelel...


Előre is köszönök minden tippet, linket és jó tanácsot !! :):D



2017. aug. 5. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk ez:


Asus-t vagy Dell-t vennék, de ha van egy kicsivel több pénzed akkor inkább Dell szerintem.


[link]


windows 10, i5 CPU, 1 TB HDD, 2 GB-os AMD vga

2017. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tyű ennyi rengeteg pénzért max valami ilyesmit [link]
2017. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pedig a facebook számítástechnika csoportban éppen hirdetnek egy fél éves de alig használt gamer asus i7-es gépen 190-ért (eredeti ára 280 volt, én is bánom h elhamarkodtam a vételt ...)
2017. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélem, belefér egy helyesírási szótár is!

MiLYen szó az, hogy "mien"?? A lessz. minnél, ujjítás is azt bizonyítja, hogy szükséged van rá, a vesszők, ékezetek hiánya is erről szól.

Ha idegen szót használsz, akkor tudd, hogy sztenderD vagy standarD.

2017. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem lehet mindenki olyan tökéletes mint te :D...

Szinte biztos vagyok benne hogy te szabályosan keresed az olyan kérdéseket amibe bele lehet kötni.. De nincs is ezzel semmi baj :) nyugodtan ülj csak othon, és a szánalmas kis életedet szánd rá arra hogy másokat kioktatsz ahelyett hogy a kerdesre válszolnál...

Egyébként igazad van tényleg van benne helyesírási hiba ;)

2017. aug. 5. 15:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokért meg pacsi :)!! Jöhet még :D
2017. aug. 5. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Én csak azt szeretném, ha olyan tökéletes lennél, mint amilyennek engem tartasz!

Nem szoktam vadászni a hibákra, de időnként fizikai fájdalmat érzek az odavetett, zűrös kérdések miatt. Ha tőlünk vársz választ, tisztelj meg bennünket azzal, hogy figyelembe veszed a javítóprogramot, azért van!

Az mindenesetre javadra szól, hogy magad is észrevetted, hogy sok a hiba.

2017. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem vagy tagja, nemtom belinkelni, de mondom, nézz körbe a facebook számítástechnika adok-veszek csoportban, asus i7, 8 GB gamer gép 190 ért a 280 helyett ... és fél éves, alig használta a srác (én azt mondom h nem éri meg xart venni, mert fél év kérdése és kikötsz ott h nem jó és bővíteni kéne, de nem biztos h lehet ... stb, aztán árban meg többe jössz ki)
2017. aug. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!