Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha nem tetszik a termék amit vettem Extreme Digitalnál akkor visszaveszik, és ha igen mennyi ideig?

2017. aug. 19. 20:02  Privát üzenet  

A válaszok
ÁSZF leírja milyen esetekben illet meg téged a visszaváltás joga. Nem mindenben, hiába van garancia a neten vásárolt termékekre, például ha egy szoftver dobozát felbontod akkor azt már nem veszik vissza mivel nem tudod igazolni hogy nem használtad fel a tartalmát.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. aug. 19. 20:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

PC perifériáról van szó.

# 2/5Időpont 2017. aug. 19. 20:07 Privát üzenet
Ha neten rendeled, akkor 14 nap

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2017. aug. 19. 22:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Személyesen vettem meg.

# 4/5Időpont 2017. aug. 19. 22:09 Privát üzenet
Régen volt arra is 3 nap indoklás nélkül. Azt viszont már megszüntették, de van ahol még engedik. Meglepő módon a MediaMarkt nem kötekedik ebben. Azt szerintem nem fogják elfogadni, hogy nem tetszik... Ezt a netes rendelénél lehet előadni, mert ott ugye nem látod mit veszel, csak képen. Próbálj meg olyasmit felhozni indoknak, hogy valamelyik paramétere nem úgy volt feltüntetve a termékleírásban, mint a valóság. Az Edigital az úgyis szeret hülyeségeket írni arra a részre, de a legegyszerűbb, ha odatelefonálsz és megkérdezed.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. aug. 19. 22:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Cipőfalváról szeretnék rendelni, de mivel még soha nem rendeltem cipőt láthatatlanban, nem tudom élőben milyen fogadtatás várna. Ha nem tetszik, visszaadják a pénzt? Vagy ez csak...
Ha a Media Marktban vettem valamit, de az mégse tetszik,3 napon belül vissza lehet adni?
Ha nem "tetszik" a termék 3 napon belül visszavihetem?
Ha nem tetszik az interneten vásárolt termék, kell-e bármit fűzetni az elállás esetén?
Ha nem tetszik a vaterán megvásárolt (és már kézhezkapott) termék, mit tehetek?
Kinek tetszik ez az óra? Megéri megvenni? Www.Timeshop.hu/termek/extra-kulonleges-akzent-ferfi-femszijas-karora- ak19043ch/

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!