Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Mi történt a telefon...

Segítség! Mi történt a telefonommal?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves Sony Xperia M4 Aquám.Máma egyik percben használtam,majd a másik percben elment a kép és azóta vissza se jött.Mindent kipróbáltam: Pihentettem,újraindítottam,megnyomtam a kis OFF gombot fogpiszkálóval,kivettem belőle a memória és SD kártyát és úgy se indult újra,(leszedtem a tokot hogy hűljön de semmi)aztán felraktam töltőre és úgy pihentettem 1 órát de nem reagál így se semmire,teljesen fekete a képernyője,de ha random nyomogatom a képernyőt akkor hallom hogy reagál az érintéseimre.Valaki valamilyen megoldás,vagy ezt csak a szervíz oldhatja meg? Egyébként egy gramm törés nincs a képernyőjén,ha ez bármit is számítana.Előre is köszönöm!

2017. aug. 21. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Döglött a háttérvilágítás/kijelző. Szerviz.
2017. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy neked ez a telefon eddig kihúzta. Apámnak a fél évből max 3 hónapot lehetett a kezében a telefon. Állandóan mindenféle hibával küldhettük a szervízbe. Szerintem váltsd le, a sony mostanság nem remekel telefonok terén szerintem. Nincs is akkora kínálatuk.
2017. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!