Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan laptop 20. 000...

Van olyan laptop 20. 000 forint alatt amin elfut a Minecraft és netezni lehet rajta?

Figyelt kérdés

Szóval egy laptopot keresek 20.000 ft alatt.

Nekem nem kell semmi csak netezni szeretnék rajta és Minecrafton játszani.

Tényleg, más nem érdekel lehet használt is csak ezek menjenek rajta.



2017. aug. 28. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Értelmesebb és normálisabb változatban nem. Hell no! :D Kizárt, hogy találsz 20 000Ft alatt akár vagy annyiért olyan laptopot. Manapság olyan ASZTALI PC-T nem raksz össze 20 000Ft-ból amivel akár csak netezni is lehetne élvezhetően. Lehet találsz ennyiért gépet, de azt ne nevezzük annak inkább. Nekem volt közel ennyiért (27 000Ft) gépem, 2015-ben vettem és idén év elején váltottam le. Borzalmas volt rajta minden, de tényleg. Akadozott, a lol-ban örültem a stabil 30fps-nek. Azt egy 9000Ft-os 7800GTX orvosolta, de még azzal sem ment maxon a League of Legends. Egyébként ha ez a cél próbáld meg a 6-7. generációs pentium procikat. Ehhez alaplap és ram váltás kell, amik elengedhetetlenek. A többi felszerelésed ha van (pl gépház, tároló és egyéb apró-cseplő dolgok) akkor rendben leszel. Nem tudom, hogy Minecraft-hoz elég lenne-e az intel HD graphics, de egy próbát megér mivel legfőképp proci igényes az MC nem kártya igényes. A legjobb amivel járhatsz ha találsz egy Pentium G4560 egy bármilyen B150-es lappal. Annyi, hogy ezekhez bios frissítés kell, hogy támogassa a procit. A B250-es lapokhoz már nem kell.

Ez az asztali PC helyzet. Ha lapost akarsz erre a célra elnyújtózhatsz akár 80 000Ft-ig is.

2017. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Már azóta találtam egy 10.000 forint körüli lapost.
2017. aug. 28. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Sok örömöd lesz benne.
2017. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hahahahaha :DDD

B*szki, gyűjts rá egy picit többet.

2017. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hello. Első volnék megint. Hogy működik ez a lapos minecraft-ra? Rosszul vagy rosszul? :D Viccet félre téve, elég mázlistának kell lenni ha nem is lehetetlen, hogy ennyiért a minecraft-hoz elegendő lapost szerezhess. Ha ez nem válna be akkor nézelődj asztali pc-ket. Azok olcsóbbak még kompletten is mint a laptop, de alkatrészenként megépítve még olcsóbb.
2017. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!