Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító az Apple?

Szerintetek is undorító az Apple?

Figyelt kérdés

Így hogy most nemrég megjelent a Galaxy s8 szinte káva nélküli kijelzővel, az apple szokás szerint ellopta ezt a koncepciót és az Iphone 8 is hasonló kijelzővel lesz kapható.

Valamelyik nap néztem egy videót az 1.0 androidról és az 1.0 IOSről, hát egy csomó funkció nem volt benne a legelső ios-ben, míg az androidban már a kezdetekben benne volt.

PL.: az első ios-ben nem lehetett lapozni a alkalmazások között, nem lehetett elrendezést változtatni, sőt ha jól tudom még hátteret se lehetett beállítani.

Mint mondtam fentebb, ezek a funkciók már az 1.0-ás android-ban benne voltak !!!


Hmmm... akkor ki is utánoz, kit ?

Véleményem szerint az Apple már nincs egy szintem a jól ismert koreai márkával.

A Samsung mindig egy lépéssel előrébb van/volt/lesz.



2017. aug. 30. 23:41
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
A kijelző lekerekítését pedig nem is említettem !!!
2017. aug. 30. 23:47
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Csak mellékesen megjegyezném, hogy nem az applenek gyulladtak ki a dolgai.

Egyébként nem vennék tőlük dolgokat, de a dolgozóit öngyilkosságba hajtó koreaitól pláne nem.


Inkább vettem CAT-Mobilet, strapabíró, van benne infrakamera. Jobban passzol hozzám.


Ha meg exkluzívat akarnék venni, akkor vertu, amíg még lehet kapni.

2017. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Engem a kigyulladás meg ilyen hülyeségek nem érdekelnek !!!

Én a technika lopásáról beszélek, amit az Apple már rég művel.

2017. aug. 31. 00:02
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Egymástól lopnak ezek gusztustalanul. Nem csak az Apple,

Samsung is, Sony is, Huawei is..


A példáiddal nagyon mellélőttél, mert már IOS és Android

előtt is voltak telefonok, ahol lehetett háttérképet, el-

rendezést változtatni, de még lapozni is lehetett az al-

kalmazások között (lást Symbian OS).


Ennyi erővel mindkettő a Nokiától lopott ;)


Amúgy, csak hogy tudd, az iPhone-ban is Samsung gyártmá-

nyú kijelző van. Ha annyira utálnák egymást, nem adnának

nekik kijelzőt (vennének sony, sharp, lg stb panelt) :)

2017. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan ? Tudod te ennek a szónak a jelentését ?


Mi közöd van neked, vagy nekem az ilyen nagy világmárkák üzletpolitikájához ? beleszólni úgy sem tudunk, és annak sincs semmi értelme, hogy egy kérdésnek álcázott véleményt leírsz ide.

2017. aug. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Az Apple nem is azzal szokott jönni, hogy mindent ők találtak fel, hanem ők fejlesztették tökélyre.
2017. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mit szólsz a Microsoft-hoz ? Ők meg az Apple-től lopták a Windows ötletét. Gondolom linuxot használsz, mert nem vagy képmutató, van kettősmércéd. És hamár Android, a kínaiak mindenkitől lopnak és elég pofátlanul. Ez nem zavar ? Csak nem kpopper vagy, hogy rózsaszín ködben látod Koreát ? Samsungék is lopnak, abban nyugodt lehetsz.
2017. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

"Engem a kigyulladás meg ilyen hülyeségek nem érdekelnek !!! "


Ja, ameddig másé gyullad ki. Ha a tied akkor meg jön a hápogás.

2017. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Egyébként nézd meg, mindenhol ez megy.

Pl. az autóiparban a BMW mivel régen "cápákat" gyártott, kitalálta a mostaniaknak jó 10 éve a cápauszony antennát, most kicsit megváltoztatva minden autógyártó hasonlókat rak a kocsira. Ld. audi, WV. Pedig ilyen alapon a VW-nak bogárcsáp antennát kéne csinálnia. De inkább majmolják a BMW-t.

2017. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
Mindegyik ilyen nagyvállalat felméri hogy az embereknek mire van igényük és ahhoz is próbálnak igazodni egy darabig hogy magukhoz édesgessék a vevőket. Egymástól lopnak el ötleteket nem véletlenül, hisz látja az egyik, hogy a másiknak bejött és ezért megpróbálják ők is felvenni a versenyt.
2017. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!